KUBÍKOV denný letný tábor LETO 2016

     Milé maminy, ale aj ockovia a starí rodičia. Už tradične Vám v predstihu prinášame info o našich letných denných táboroch, naplánovaných do troch turnusov. Pre Vašich drobcov už od 5.rokov sme pripravili bohatú nádielku zážitkov. Zarezervujte si termín čím skôr a zážitkový babysitting nechajte v lete na nás! Zdieľajte všetkým maminám, ktoré hľadajú info o letných táboroch v Prešove! Ďakujeme!

     Vážení rodičia, venujeme sa organizovaniu denných detských táborov, či už počas letných prázdnin,ale aj počas jesenných, zimných prázdnin a dní pracovného voľna. Pre deti vo veku od 5 do 13 rokov neustále pripravujeme nové zaujímavé a zábavné programy viacerých denných táborov cez prázdniny leto 2016.

     Naším klientom, rodičom, starým rodičom a hlavne deťom ponúkame denné tábory, označované aj ako mestske tábory. Ak ste časovo vyťažení a nemáte v blízkosti starostlivú osobu, ktorá by vaše dieťa postrážila, chcete zmenu pre vaše dieťa tak  práve pre vás je tu naša ponuka-denný tábor KUBÍK Prešov. Denný detský tábor je výborným riešením, ktorý nielenže vyrieši Váš problém s voľným časom, ale na rozdiel od pobytových táborov neprinášajú deťom a rodičom stres z odlúčenia. Náš seriozny prístup a nadobudnuté skúsenosti v oblasti detskej zábavy vám dávajú záruku na radostne prežité chvíle vašich detí a pokojný, bezpečný návrat domov. Naši skúsení vzdelaní vedúci sú pripravení postarať sa, zabaviť, naučiť a svojím správaním a prístupom byť príkladom pre vaše deti. Ako prebieha denný tábor? Ráno priveziete vaše dieťa, my sa oň cez deň postaráme a v podvečer vám ho v poriadku odovzdáme s množstvom zážitkov. Vy budete spokojní, že je o vaše dieťa dobre postarané a dieťa, že je s novými kamarátmi so skvelým programom v dennom tábore v Prešove.

KUBÍKOV detský tábor sa na Vás teší najbližšie v lete 2016

Kubik - OK slider

pripravené zaujímavé animačné programy:

     Ranč POHODA Prešov-jazdenie deti na koňoch, práca na ranči a staranie sa o koníkov, vozenie sa na koči, Zážitková INDIÁNSKA NOC, Westernové preteky v Prešove , lasovanie , olympijské hry , DELŇA Prešov, detské zábavné atrakcie , vodné bicykle , detský kútik DANYS obchodné centrum MAX Prešov, herná konzola Xbox 360 a iné

 

Zábavne atrakcie
KVETY
Drag <span class="spamp">&</span> Drop
Responsive <span class="spamp">&</span> Mobile
Tons of Addons