IMG_3920Detské párty

Základná detská párty – 2 – 3 hodiny 1x krát animátorka ako rozprávková postavička, balónová výzdoba, hry, súťaže ,diskotéka, maľovanie na tvár.

Super detská párty – 2 – 3 hodiny 2x krát animátorka, balónová výzdoba, konfetovač, súťaže, hry, disko, maľovanie na tvár, čokoládová fontána, darčeky pre deti. €.

Špeciál detská párty – animátorky, profi-fotenie, veľká balónová výzdoba, diskotéka + DJ , konfetovač, ohňostroj, nafukovací hrad so šmíkačkou hrad, program podľa želania, rozprávkové torty. Cena dohodou.

Mikulášska párty – animátory, Mikuláš, čert, Anjel + rozprávkové postavy. Približný scenár.IMG_3950

Sviatok MikulášaOrganizovanie Mikulášskej zábavy pre deti.Rozprávkové postavičky ako Snehulienka, Ruženka, plyšový zajko či levík pripravia niekoľko súťaží. Skákanie v mechoch, hľadanie zvončekov, obliekanie snehuliaka – štafeta, namotávanie motúzov na paličku, hádzanie akože snehových gulí do košov a rôzne iné. Deti sa môžu predstaviť a predviesť – spievať, recitovať.

Každé dieťa potešia balóny, disko para, laser a určite aj zasneží. Veľa bielych balónov voľne na zemi, alebo ich v určitú dobu vypustiť zo zavesených sietí. Jedna z postavičiek môže maľovať deti – víťazov jednotlivých súťaží na tvár. Super diskotéku ukončí a sladké balíčky prinesie Mikuláš, čert a Anjel. Ak by bolo vonku počasie bez snehu, Mikuláš deťom prinesie sneh. Buchne palicou a začne sa sypať snehová pena. Atmosféru blížiacich sa Vianoc vytvorí detskými vianočnými pesničkami, ktoré budú sprevádzať celý program.

Medzinárodný deň detí – animátorky, maľovanie na tvár, skakací hrad, diskotéka konfetovač. Viac obrázkov nájdete v galérii. IMG_3908

FIREMNÉ párty – animátorky, tématické hry (ako Faktor strachu, hľadanie pokladu) súťaže – pre deti aj dospelých, nafukovacie atrakcie, lety ultra ľahkými vrtulníkmi, maľovanie na tvár a telo. Viac obrázkov nájdete v galérii.Prenájom skákacích atrakcií –  minimálne 3 hodiny + obsluha 20€, alebo podľa dohody. Viac obrázkov nájdete v galérii

Zábavne atrakcie
KVETY
Drag <span class="spamp">&</span> Drop
Responsive <span class="spamp">&</span> Mobile
Tons of Addons